0

Kalite Kayısı web mağazamız

Kalite Kayısı ailesi olarak web mağazamızda bulunan tüm ürünlerin yüksek kaliteli olması ve internetten alışveriş deneyiminde “güvenli alışveriş” önceliklerimiz arasındadır.

Kalite Kayısı www.kalitekayisi.com web mağazamızdan ürünün sipariş edilmesinden siz değerli müşterilerimize ulaşana kadar her aşamayı detaylı olarak anlattığımız bu yazıyı siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmamızın amacı size vereceğimiz hizmet ile ilgili siz değerli müşterilerimizi alışveriş öncesi bilgilendirmektir. Kalite Kayısı web mağazamızdan sipariş etmiş olduğunuz ürünler, siz değerli müşterilerimize ulaşana kadar sizinle olan iletişimimizi kesmiyor ve size sürekli destek sağlıyoruz.

www.kalitekayisi.com adresinde alışveriş deneyimi aşamaları;

 • Öncelikle www.kalitekayisi.com web mağazamızda görmüş olduğunuz ürün fotoğraflarının tamamı Kalite Kayısı ailesi tarafından elimizdeki ürünler kullanılarak çekilmiş olup, fotoğraftaki ürünler ile sipariş sonrası elinize ulaşacak ürünler birebir aynıdır ve yüksek kalitelidir.
 • www.kalitekayisi.com web mağazasına giriş yaptığınız andan itibaren size ürünlerimiz ile ilgili bilgi ve destek sağlamaktan mutluluk duymaktayız. Web mağazamızda her ürünümüz ile ilgili açıklama bulunmakla birlikte, ürünler ile ilgili yada sipariş süreci ile ilgili kafanıza takılan tüm sorularınızı info@kalitekayisi.com adresine mail yoluyla sorabilir yada 05452778355 numaralı telefonu 10:00 – 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
 • Kalite Kayısı ailesi olarak siz değerli müşterilerimize www.kalitekayisi.com web mağazamızdaki ürünlerimiz  için yarım kilo (0,5 kilogram) sipariş seçeneğinin de mevcut olduğunu ve bu sayede ihtiyacınız kadar ürün sipariş etme imkanı sunduğumuzu gururla belirtmek isteriz. 
 • Siparişinizin toplam tutarı 100 tl ve üzeri ise kargo ücreti Kalite Kayısı ailesi tarafından karşılanacaktır. 100 tl ve üzeri sipaişleriniz de ücretsiz kargo imkanı sunuyoruz. Ancak eğer sepetinizdeki ürünlerin toplam fiyatı 100 tl nin altında ise, sabit kargo ücreti 8 tl olarak yansıyacaktır.
 • Satın alacağınız ürünlerin tercihini yaptıktan sonra www.kalitekayisi.com web mağazamız size 2 farklı yol ile ödeme imkanı sunmaktadır. Havale/eft ya da kredi kartı yoluyla ödeme. Havale/eft Kalite Kayısı ailesinin hesabına direk olarak yansırken, havale/eft işlemi gerçekleştikten sonra siparişiniz tarafımızca onaylanarak siz değerli müşterilerimize kargolanmak üzere hazırlanmaya başlamaktadır. Kredi kartı ile ödemeniz IYZICO güvenli ve korumalı (PCI – DSS sertifikalı system) ödeme sistemi aracılığı ile koruma altına alınmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, IYZICO güvenli ve korumalı ödeme sistemi sayesinde güvendedir. Kredi kartı yoluyla ödeme yaptığınız taktirde siparişiniz otomatik onaylarak siz değerli müşterimize kargolanmak üzere hazırlık aşamasına girecektir.

Kalite Kayısı web mağazamızdan alışverişin diğer aşamaları

 • Kalite Kayısı ailesi olarak siz ve sevdiklerinizin sağlıklı gıdaya erişimini kolaylaştırmak ve sağlamak önceliklerimiz arasındadır. Bu nedenle, www.kalitekayisi.com adresinden sipariş etmiş olduğunuz ürünler size hava ve toz almayacak şekilde vakumlu paketler ile kargolanacaktır.
 • Pazar günleri hariç saat 13:00 ten önce verilen siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Pazar günü ve diğer günler saat 13:00 ten sonra verilen siparişleriniz sonraki gün (Eğer sonraki gün Pazar değilse) kargolanmaktadır. Cumartesi günü saat 13:00 ten sonra verilen siparişler Pazar günü kargo firmalarının çalışmaması nedeniyle Pazartesi günü kargolanmaktadır.
 • Siparişiniz kargolandıktan sonra siparişinizin tamamlandığı bilgisi ve kargo takip numarasını içeren e-mail ile siz değerli müşterilerilerimizi bilgilendirmekteyiz. Böylece ürününüzün takibini kolaylıkla yapabilmektesiniz.
 • Ürününüz elinize ulaşana kadar siz değerli müşterilerimiz ile iletişim halinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürününüzün elinize ulaşmaması durumunda 05452778355 numaralı telefonu saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında arayabilir yada info@kalitekayisi.com adresine mail yoluyla bildirebilirsiniz.
 • Ürününüz elinize geçtikten sonra lütfen yorum yaparak bize kendimizi geliştirme fırsatını veriniz. Ürünlerimiz ve web mağazamızdan sipariş tecrübeniz ile ilgili yapacağınız değerlendirmeler diğer müşterilerimiz için de referans olacaktır. Değerli fikirlerinizi bizimle paylaşmanız için sabırsızlanıyoruz.
 • Kalite Kayısı ailesi olarak kuru kayısı ve yöresel ürün siparişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla.

Kalite Kayısı.

Bir yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı