0

Kalite Kayısı ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı önceliğimizdir.

Online Gıda Alışverişi ve Kalite Kayısı

Gıda ürünlerinin online alış veriş ile internet üzerinden siparişi, kargo sürecinden dolayı tüketicinin aklında büyük bir soru işaretidir. Gıdaların, kargolanması sürecinde nasıl sıhhi şartlara maruz kalıp kalmadığının net olarak bilinmemesinden dolayı gıdaların toz yada diğer kirleticilerle temas edip etmediğini bilmek çok zordur. Ayrıca yöresel ürünlerin hava ile teması gıdaların kurumasına da sebebiyet vereceği için ürün kalitesi kargo süreci boyunca düşmektedir. Bundan dolayı kalite kayısı ailesi olarak endişelerinizi anlıyor ve size hak veriyoruz. Kalite Kayısı ailesi olarak sağlığınız ve aldığınız hizmetten duyduğunuz memnuniyet bizim için çok önemlidir. Bu bağlamda ürünlerimizin hava alarak kargo süreci boyunca kuruyarak kalite kaybına uğramaması, toz yada kargo sürecindeki diğer kirleticilere maruz kalmaması için ürünlerimizi vakumlu paketler ile kargoluyoruz.

Paketin içindeki havanın tamamen boşaltılması ile elde edilen vakumlu paketler ile ürün tazeliği ve ürün hijyeni korunurak www.kalitekayisi.com adresinden yola çıktığı hali ile siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Kalite Kayısı online web mağazasından alışveriş

Sağlıksız ve yapay gıdaların her geçen gün sofralarımızda daha fazla yer alması toplum sağlığını düşürerek doğal ve sağlıklı gıdalara erişimi güçleştirmektedir. www.kalitekayisi.com bir alışveriş sitesi olmanın ötesinde “ kalite ” li kuru kayısı ve yöresel ürünlere erişim imkanını arttırmak ve sağlıklı gıdalara erişimi kolaylaştırmak için kurulmuş bir web sitesidir. Web mağazamızda sağlıklı ve tamamen doğal yollar ile hazırlanmış gün kurusu kayısı, pestil, sucuk, köme, kuru üzüm çeşitleri , kayısı döneri, kayısı çikolatası, muska çeşitleri, kayısı lokum çeşitleri ve kompostoluk kuru meyve çeşitleri mevcuttur. Kaliteli, sağlıklı ve doğal gıda alışverişi için lütfen www.kalitekayisi.com   web mağazımı buradan ziyaret ediniz.

Bir yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı