Kaç günde teslimat Yapılır? Büyük şehir merkezlerine 2 günde diğer şehirlere ve uzak bölgelere mesafeye göre 1-3 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Siparişim ne zaman kargolanır?

Sipariş saatiniz hafta içi ya da cumartesi günü 13:00 den önce ise aynı gün kargolanır. saat 13:00 dan sonraki kargolarınız aynı güne yetiştirilmeye calışılır ancak yetiştirilemezse bir sonraki gün (pazar hariç) kargolanır. Yurt içi kargo pazar günleri hizmet vermediğinden pazar günleri verdiğiniz siparişler pazartesi günü kargolanır.

Gönderim kısıtlamaları var mıdır?

Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı kategorilerde özel teslimat kısıtlamaları koymaktadır.
 

Kargo Ücreti nedir ?

Sipariş tutarınız 250 Tl nin altında ise kargo ücreti tüm Türkiye için sabit 25 Tl dir. Sipariş tutarınız 250 Tl ve üzerinde ise Tüm Türkiye için KARGO ÜCRETSİZ

Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü?

Yurt içi tüm kargolarımızı Yurtiçi kargo ile göndermekteyiz. Yurtdışı kargolarınız için PTT Kargo ile anlaşmamız mevcut olup, sipariş vermeden önce bizimle irtibata geçerek, bulunduğunuz ülkeyi ve almak istediğiniz ürün miktarını bize bildirdiğiniz takdirde, PTT kargodan kargo fiyatını öğrenip size dönüş yaparız. Sizin için uygun ise bulunduğunuz ülkeye gönderim yapabiliriz.
 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

PTT Kargo ile anlaşmamız mevcut olup, sipariş vermeden önce bizimle irtibata geçerek, almak istediğiniz ürün miktarını bize bildirdiğiniz takdirde, PTT kargodan fiyat öğrenip size dönüş yaparız. Sizin için uygun ise bulunduğunuz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gönderim yapabiliriz.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.