0
Kalite Kayısı toptan ürün siparişi www.kalitekayisi.com
Kalite Kayısı toptan ürün siparişi www.kalitekayisi.com

Kalite Kayısı ailesi olark doğal, yüksek kaliteli, sağlıklı kuru meyve ve yöresel ürünlere erişiminizi kolaylaştırmak önceliğimiz olmakla birlikte www.kalitekayisi.com web mağazamızın kuruluş amaçlarından biri de Kalite Kayısı’nın hizmet kalitesine ülkemizin tamamının erişiminin sağlanmasıdır. Bu amaç doğrultusunda, Kalite Kayısı ailesi olarak web mağazamızda bulunan tüm ürünler yüksek kalitelidir ve Kalite Kayısı web mağazamızda internetten alışveriş deneyiminiz IYZICO “güvenli alışveriş” garantisi altındadır. Kalite kayısı toptan sipariş de verebileceğiniz bir platform olup, ihracat ya da yurt içi toptan siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bu yazı Kalite Kayısı Toptan Ürün Siparişi ile ilgili detaylı bilgi sunmaktadır.

Kalite Kayısı web mağazamızda 100 den fazla ürün çeşidini toptan yada parakende olarak siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Kalite Kayısı web mağazamıda bulunan her ürünü istediğiniz standartlarda ve boyutta olacak şekilde ambalajlayıp kutuluyoruz. Sonrasında siz değerli müşterilerimize güvenle teslim ediyoruz. Kalite Kayısı ailesi olarak kurulduğumuz günden beri yüzlerce ton ürünün ihracatını sorunsuz olarak sağlayarak ülke ekonomisine sağlamış olduğumuz katkıdan dolayı da kıvanç duyuyoruz.

Kalite Kayısı web mağazamızda bulunan 1 numara Sarı Kayısı ürünü toptan ürün siparişlerinde en çok talep gören üründür. Kalite Kayısı ailesi olarak sitemizde bulabildiğiniz tüm ürünleri istediğiniz miktarda ihtiyaç duyduğunuz zaman diliminde toptan satış için hazır hale getiriyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Kalite Kayısı dan yapmış olduğunuz toptan siparişleriniz de siz değerli müşterilerimize ulaşana kadar Kalite Kayısı güvencesi altındadır.

Toptan siparişlerinizin hazırlanması ve tarafınıza teslimi için izlenen yol haritası

  1. Tarafımızla info@kalitekayisi.com e-mail adresine e-mail yollanarak veya 05452778355 numaralı telefon aranarak iletişime geçilmesi. Bu adımda Kalite Kayısı ailesi olarak toptan ürün siparişinin birim fiyatının hesaplanabilmesi adına siz değerli müşterilerimizden toptan sipariş etmek istediğiniz ürünün ne olduğu, toptan sipariş nedeni (ihracat), ürünün miktarı ve hazırlanamasını istediğiniz zaman aralığı gibi bilgiler istenir.
  2. Kalite Kayısı web mağazamızda bulunan ürün fiyatları Türkiye içi parakende satış fiyatını yansıtmaktadır. 1. Adımda toptan siparişiniz ile ilgili aldığımız bilgiler ışığında size aynı gün içinde geri dönüş yapıyor ve sipariş edeceğiniz toptan ürünün güncel birim fiyatını sizinle ayrıntılı olarak paylaşıyoruz.
  3. Bu Adımda sizinle paylaştığımız birim fiyat avantajını ve tarafınıza sağlayacağımız yüksek kaliteli güvenilir hizmeti göz önünde bulundurarak siparişinizi onaylıyorsunuz. Kalite Kayısı ailesi olarak ürünlerinizin ambalajlanmasını ve paketlenmesini sağlıyoruz.
  4. Siparişinizin teslim süresi sipariş ettiğiniz ürün miktarı ve çeşidine bağlı olarak siparişinizin onaylanmasından sonraki 3 ile 15 gün arasından değişmektedir.
  5. Kalite Kayısı ürünlerinin tarafınıza zamanında ve sorunsuz teslimi.
Kalite Kayısı toptan ürün siparişi 2 www.kalitekayisi.com
Kalite Kayısı toptan ürün siparişi TIR sevkiyatı www.kalitekayisi.com

Kalite Kayısı web mağazamızda bulunan tüm ürünlerin toptan satışını da gerçekleştirdiğimizi ve Kalite kayısı web mağazamızda gördüğünüz ürün fiyatlarının parakende ürün fiyatları olduğunu tekrar belirtmek isteriz.

Kalite kayısı toptan ürün siparişi gemi sevkiyatı
www.kalitekayisi.com
Kalite kayısı toptan ürün siparişi gemi sevkiyatı
www.kalitekayisi.com

Kalite Kayısı dan toptan sipariş vermek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kalite Kayısı ailesi olarak kuru kayısı ve yöresel ürün siparişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla.

Kalite Kayısı

Bir yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı