Bizim

Hikayemiz

Kalite Kayısının kurucu ismi Rençber bir babanın evladı olarak, temel geçim kaynağı kayısı olan bir ailede dünyaya gelmiştir. “Akkoyun Hediyelik Kayısı ve Yöresel Ürünler” inde kurucu ismi olan ve bu isimle Türkiye’nin “Kayısı Borsası” olarakta bilinen “Malatya Şire Pazarı’nda” toptan ve parakende doğal – yöresel ürün satışı yapmaktadır.

Doğal ve sağlıklı gıdaya erişimi kolaylaştırmayı” bir sosyal sorumluluk politikası olarak benimseyen firmamız 2019 yılı itibari ile yurt içi ve yurt dışına parakende – toptan ürün satışını ve uzun yıllara dayanan kurumsal tecrübesini web dünyasına www.kalitekayisi.com ismi ile taşıma kararı almıştır.

Firmamız, Avrupa Birliği’nden “Coğrafi İşaret Tescili” almaya hak kazanmış dünyaca ünlü Malatya Kayısısı’nı siz değerli müşterilerimizle en taze ve sağlıklı halleriyle buluşturabilmek adına bitip tükenmek bilmeyen ve gün geçtikçe artan bir azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

Neden

KaliteKayisi.com ?
  • Ürünlerimiz “vakumlu paketler” ile kargolanarak siz değerli müşterilerimize en temiz ve taze halleri ile teslim edilmektedir.
  • Ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine “ücretsiz kargo” ile gönderiyoruz.
  • Pazar hariç saat 13.00’a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoluyoruz.
  • Ürünlerimizi hiçbir aracı kullanmadan doğrudan üreticiden tedarik ettiğimiz için kaliteli ürünleri uygun fiyata sunuyoruz.