0

Gün kurusu kayısı siparişi gün kurusu kayısının yoğun lifli içeriğinin anlaşılması ile ülkemiz genelinde artış trendi göstermektedir. Mevsiminde toplanan kayısılar taze veya kurutularak ( sarı kayısı yada gün kurusu) tüketilmektedir. Avrupa Birliği Coğrafi İşaret tesciline sahip Malatya Kayısısı her ne zaman ve ne şekilde tüketilirse tüketilsin yüksek lezzet oranına sahiptir.

Gün Kurusu Kayısı Siparişi Nedenleri

Taze kayısının güneş ışığı altında kurutulması ile elde edilen gün kurusu kayısı zengin bir D vitamini kaynağıdır. Doğal yollar ile elde ediliyor olması kuru kayısı çeşitleri arasında öne çıkma nedenlerinden biridir. Zengin lifli yapısı ile gerek bağırsak sağlığı ve gerekse sindirim sistemi sağlığımızı destekler. Özellikle protein ağırlıklı beslenenlerin sıkça karşılaştığı kabızlık probleminin çözümünde doğal ve önemli bir besindir. Diyet yapanların lifli yiyecek ihtiyacının büyük bölümünü karşıladıkları iyi bir ara öğün tercihi olarak addedilir. Ayrıca kansızlık (anemi) probleminin çözümünde de önemli rol oynar ve vücudu destekler. www.kalitekayisi.com web sitemizde 2 farklı boy gün kurusu kayısı satışı yapılmaktadır. Jumbo boy ve 1 numara gün kurusu kayısı satışlarımızdan çok yüksek oranda olumlu geri dönüşler almaktayız. Diyet yapanların ve sporcuların yoğun sipariş ettiği gün kurusu kayısı sevdikleriniz için önemli bir besin kaynağıdır. Gün kurusu kayısının faydaları ile ilgili farkındalığın her geçen gün artması ile doğru orantılı olarak gün kurusu kayısı sipariş miktarı da artmaktadır.

Gün Kurusu Kayısı Siparişi Sonrası Paketleme Nasıl yapılıyor ?

Kalite kayısı ailesi olarak ürün ve hizmet kalitesi ile online alışveriş güvenliği önceliklerimiz arasında yeralmaktadır. Bu anlayışla siparişlerinizin size tesliminin her aşaması bizim için büyük önem arz etmektedir. Gıda güvenliğini sağlayabilmek adına www.kalitekayisi.com web mağazamızdan sipariş etmiş olduğunuz gün kurusu kayısıları önce vakumlu paketler ile ambalajlıyoruz. Vakumlu paket kullanmamızın sebebi gün kurusu kayısı siparişinizin kurumadan, toz almadan siz değerli müşterişlerimize en temiz ve taze halleri ile ulaştırmaktır. Sonrasında gün kurusu kayısı vakumlu paketinin kargo şirketi tarafından taşınırken zarar görmemesi adına üzerinde logomuzun olduğu sert karton bir kutuya koyuyor ve size o şekilde yolluyoruz. Kalite Kayısı web sitemizden yapmış olduğunuz siparişler size ulaşana kadar sürekli olarak sizinle iletişim halini koruyor ve kargo şirketi kaynaklı herhangi bir problem olması halinde duruma anında müdahale ediyoruz.

Sizde hemen gün kurusu kayısı siparişi verebilmek için lütfen buraya tıklayınız.

Saygılarımızla

Kalite Kayısı

Bir yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı